Relacje inwestorskie

Neptis S.A. jest producentem, dostawcą i operatorem innowacyjnych rozwiązań z obszaru monitoringu pojazdów, nawigacji samochodowej, systemów raportowania pracy pracowników mobilnych oraz twórcą unikalnego komunikatora dla kierowców Yanosik.

Działając od 2008 roku w segmencie B2B Neptis stał się rynkowym liderem w zakresie świadczenia usługi monitoringu pojazdów dla sektora MSP. Dostarcza zarówno rozwiązania terminalowe wykorzystujące technologię GPS/GPRS, jak i dedykowane aplikacje dostępne na urządzenia mobilne z systemem Android.

Produkty i usługi Neptis skierowane dla segmentu B2C to głównie rozwiązania dostępne na platformy mobilne iOS, Android, Blackberry czy WP7/WP8. Aplikacje dostarczone przez Neptis zostały pobrane ponad 4.600.000 razy. Firma posiada również kompetencje w zakresie analizy trafficu, które wykorzystuje przy tworzeniu rozwiązań nawigacyjnych oraz prac kartograficznych.

Obecność firmy w segmencie B2C jest widoczna wśród kilkudziesięciotysięcznej społeczności kierowców codziennie korzystających z unikalnego rozwiązania Yanosik.

Potwierdzeniem innowacyjności działań firmy są liczne nagrody i wyróżnienia otrzymane w poprzednich latach. W 2015 roku Spółka wygrała w kategorii CHIP Produkt Roku 2015, a także przyznano wyróżnienie w programie Najwyższej Jakości Quality International 2015.