Relacje inwestorskie

 

  • Adam Tychmanowicz

Pomysłodawca i współtwórca komunikatora drogowego Yanosik. Z wykształcenia ekonomista – absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na Wydziale Zarządzania, specjalność: Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw. Wiedza i doświadczenie jakie zdobył w trakcie studiów przyczyniły się do osiągnięcia wielu sukcesów zawodowych.

W 2004 r. został Członkiem Zarządu, a następnie Prezesem spółki Primesoft Polska - firmy oferującej systemy do elektronicznego obiegu dokumentów. Od 2008 r. Członek Zarządu oraz Prezes prężnie działającej firmy Neptis S.A. – operatora systemu Yanosik oraz monitoringu pojazdów GPS Flotis.

Adam Tychmanowicz został wyróżniony przez magazyn BRIEF, który umieścił jego sylwetkę wśród „50 najbardziej kreatywnych w biznesie 2014” oraz otrzymał nominację w rankingu Forbes „Gracze Roku 2015”.

Prywatnie miłośnik sportu (narty, snowboard, żeglarstwo) oraz turystyki zagranicznej.

  • Dawid Krystian Nowicki

Współtwórca systemu Yanosik. Absolwent kierunku Informatyka na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe w obszarze rozwiązań informatycznych zdobywał między innymi w firmie Primesoft Polska.  

Z firmą Neptis S.A. jest związany od początku jej istnienia, w której od 2013 r. pełni funkcję Członka Zarządu. Dawid Nowicki został wyróżniony przez magazyn BRIEF w rankingu „50 najbardziej kreatywnych w biznesie 2014”.

Prywatnie miłośnik górskich wędrówek oraz literatury.

  • Jakub Wesołowski

Absolwent Akademii Obrony Narodowej w Warszawie, a także kierunku Public Relations i Zarządzenie Kryzysami w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w obszarach zarządzania i sprzedaży w krajowych i międzynarodowych firmach takich jak: Bejot, Grupa Raben, Starter czy Inter Cars.

Od 2013 roku związany z firmą Neptis S.A., w której odpowiada za rozwój biznesu. Od 2016 roku Członek Zarządu. Od samego początku zaangażowany w projekt VITAY w Yanosik, a także wiele innych działań związanych z monetyzacją najpopularniejszej w Polsce aplikacji dla kierowców Yanosik.

Prywatnie miłośnik turystyki zagranicznej, literatury faktu oraz historii służb specjalnych.