Yanosik na podium najlepszych aplikacji w Polsce

Najpopularniejszy polski projekt społecznościowy dla kierowców, Yanosik, okazał się najpopularniejszy w głosowaniu Internautów na Mobile Trends Awards 2014. Prestiżowy ranking przyznaje nagrody najlepszym firmom i instytucjom z branży mobilnych technologii. Yanosik uzyskał nominację obok takich firm jak mBank i Allegro, a po zsumowaniu głosów znalazł się w czołowej trójce – wyłonionej ze wszystkich 17 kategorii i ponad 60 finałowych aplikacji.

Te twarde dane przekładają się na wymierne efekty i pozytywny odzew wśród ekspertów branży mobile w Polsce. Wraz z początkiem roku 2015 Yanosik – zarówno w postaci aplikacji, jak i dedykowanych terminali, zarówno w formie klasycznego asystenta kierowcy, jak i w wersji biznesowej oraz przeznaczonej dla autostopowiczów – otrzymał 8 nominacji w 3 ogólnopolskich rankingach: Mobile Trends Awards, Mobility Trends oraz CHIP Produkt Roku 2015. Wyróżniane są w nich najlepiej rokujące i najbardziej cenione przez posiadaczy smartfonów rozwiązania mobilne oraz najlepsze rozwiązania w branży nowych technologii. Pierwsze z wydarzeń zostało zwieńczone uroczystą galą 12 stycznia 2015 w trakcie Mobile Trends Conference w Krakowie.

Yanosik gościł na niej już po raz trzeci, zdobywając zawsze nominację, a tym razem dodatkowo statuetkę – Nagrodę Specjalną w głosowaniu Internautów. Nagroda e-społeczności dla społeczności mobile. Tym razem nominacja trafiła do Yanosika dla Firm – aplikacji biznesowej, stworzonej na potrzeby zarządzania firmą zatrudniającą pracowników mobilnych. Dzięki masowemu wsparciu społeczności Yanosik wyprzedził ponad 60 finałowych aplikacji i znalazł się na podium obok takich liderów jak Allegro i mBank. aplikacji.