Aktualności

Wybór Biegłego Rewidenta do zbadania sprawozdania finansowego za rok obrotowy 2017 oraz 2018 rok.

Neptis.pl

Zarząd Neptis S.A. z siedzibą w Poznaniu, w dniu dzisiejszym podpisał umowę ( sporządzoną w dniu 13.12.2017 roku) z biegłym rewidentem SWGK Audyt Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, adres: 60-792 Poznań, ul.

Wsparcie celu charytatywnego VITAY w Yanosik

Yanosik.pl

Dzięki uczestnikom akcji VITAY w Yanosik zebraliśmy 30 tys. zł. Za sprawą głosów Użytkowników Yanosika podopieczni Rodzinnych Domów Dziecka otrzymali kaski rowerowe z atestem, firmy Kross.

Akcja "Łapki na kierownicę"

Yanosik.pl

Prowadzenie auta z telefonem w ręku może rodzić wiele niebezpieczeństw.

Akcja "Chroń życie na mazowieckich drogach"

Yanosik.pl

Kierowcy poruszający się po województwie mazowieckim będą ostrzegani o mijanych na trasie miejscach śmiertelnych wypadków. Jest to wynik współpracy firmy Neptis S.A. oraz Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu.

VITAY w Yanosik - nowe akcje specjalne

Yanosik.pl

Bycie aktywnym w systemie Yanosik się opłaca i nie chodzi tylko o wzajemne ostrzeganie o sytuacji na drodze.

Aktualizacja dla Androida. Zmiana w obszarze „YU!”

Yanosik.pl

Wprowadzono znaczące zmiany w wyglądzie aplikacji. Ekran główny został wzbogacony o zakładki pogrupowane tematycznie. Urozmaicono również ofertę YU! Poszerzyła się ona o kolejne ubezpieczenia: AC, NNW oraz Assistance.

Targi Moto Show w Poznaniu

Yanosik.pl

Jak co roku, tak i tym razem marka Yanosik była obecna na największych targach motoryzacyjnych w tej części Europy - poznańskim Motor Show. Targi odbyły się 6-9 kwietnia i przyciągnęły liczną publikę.

8- urodziny YANOSIKA!

Yanosik.pl

Tego dnia marka Yanosik obchodziła swoje kolejne urodziny. Yanosik wspiera kierowców już od 8 lat. W 2009 roku jako pierwsze powstało dedykowane urządzenie a rok później aplikacja mobilna, która obecnie ma już ponad 6 mln pobrań.

Przekroczenie progu 100 tys. fanów na fanpage'u Yanosika

Yanosik.pl

Yanosik w ostatnim czasie przekroczył nie tylko kolejny próg liczby pobrań aplikacji (6 mln), ale także znacząco poszerzył grono osób śledzących informacje o marce w social media. 

Nominację dla Yanosika

Yanosik.pl

System Yanosik otrzymał nominacje w aż 10 kategoriach w prestiżowych rankingach roku 2016 branży mobile - Mobility Trends oraz Mobile Trends Awards. W tym nominację za kampanię marketingową 'Red Bull dla kierowcy'.

Strony