Relacje inwestorskie

 

  • Adam Tychmanowicz

Pomysłodawca i współtwórca komunikatora drogowego Yanosik. Z wykształcenia ekonomista – absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na Wydziale Zarządzania, specjalność: Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw. Posiada doświadczenie zawodowe związane między innymi z sektorem elektroenergetycznym oraz bankowym.

W 2004 r. został Członkiem Zarządu, a następnie Prezesem spółki Primesoft Polska, która specjalizuje się w tworzeniu systemów klasy Enterprise w zakresie zarządzania i elektronicznego obiegu, archiwizowania dokumentów, workflow/DMS, a także zarządzania procesami BPM.

Od 2008 r. Członek oraz Prezes Zarządu Neptis S.A. – operatora systemu Yanosik oraz pomysłodawca Autoplac.pl. Nadzoruje działy finansowe, administracyjne i marketingowe w Neptis. 

Prywatnie miłośnik sportu (narty, snowboard, żeglarstwo) oraz turystyki zagranicznej.

  • Dawid Krystian Nowicki

Współtwórca systemu Yanosik. Absolwent kierunku Informatyka na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe w obszarze rozwiązań informatycznych zdobywał między innymi w firmie Primesoft Polska.  

Z firmą Neptis S.A. jest związany od początku jej istnienia, w której od 2013 r. pełni funkcję Członka Zarządu. W Neptis S.A. odpowiada za obszar IT oraz ubezpieczeń. 

Prywatnie miłośnik górskich wędrówek oraz literatury.

  • Jakub Wesołowski

Absolwent Akademii Obrony Narodowej w Warszawie, a także kierunku Public Relations i Zarządzenie Kryzysami w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w obszarach zarządzania i sprzedaży w krajowych i międzynarodowych firmach takich jak: Bejot, Grupa Raben, Starter czy Inter Cars.

Od 2013 roku związany z firmą Neptis S.A.  w której odpowiada za rozwój biznesu i nadzoruje pracę zespołów handlowych. Od 2016 roku pełni funkcję Członka Zarządu. Obecnie zaangażowany jest dodatkowo w działania związane z monetyzacją najpopularniejszej w Polsce aplikacji dla kierowców Yanosik.

Prywatnie miłośnik turystyki zagranicznej, literatury faktu oraz historii służb specjalnych.