Czym się zajmujemy

Neptis S.A. jest producentem, dostawcą i operatorem innowacyjnych rozwiązań z obszaru monitoringu pojazdów, nawigacji samochodowej, systemów raportowania pracy pracowników mobilnych oraz twórcą unikalnego komunikatora dla kierowców Yanosik.

Działając od 2008 roku w segmencie B2B Neptis stał się rynkowym liderem w zakresie świadczenia usługi monitoringu pojazdów dla sektora MSP. Dostarcza zarówno rozwiązania terminalowe wykorzystujące technologię GPS/GPRS, jak i dedykowane aplikacje dostępne na urządzenia mobilne z systemem Android.

Produkty i usługi Neptis skierowane dla segmentu B2C to głównie rozwiązania dostępne na platformy mobilne iOS, Android, Blackberry czy WP7/WP8. Aplikacje dostarczone przez Neptis zostały pobrane ponad 3.700.000 razy. Firma posiada również kompetencje w zakresie analizy trafficu, które wykorzystuje przy tworzeniu rozwiązań nawigacyjnych oraz prac kartograficznych.

Obecność firmy w segmencie B2C jest widoczna wśród kilkunastotysięcznej społeczności kierowców codziennie korzystających z unikalnego rozwiązania Yanosik.

Neptis otrzymał wiele nagród za swoje osiągnięcia, m.in. w takich plebiscytach jak Mobility Trends, Generation Mobile, Mobile Trends Awards, Internet2k13, Lokalizator Roku (przyznawany przez magazyn Auto Świat), Produkt Roku (przyznawany przez magazyn CHIP),Produkt Miesiąca (przyznawany przez Komputer Świat).

Założyciele firmy Neptis znaleźli się w rankingu "Gracze Roku 2015" magazynu Forbes oraz w "50 najbardziej kreatywnych w biznesie 2014" magazynu BRIEF. Firma Neptis otrzymała Złoty Certyfikat Rzetelności w 2013 i 2014 roku. Otrzymała również wyróżnienie w plebiscycie Skrzydła Biznesu 2014 w kategorii "Mikro województwo wielkopolskie", a prezes spółki Neptis Adam Tychmanowicz został nominowany do nagrody Info STAR 2013, która przyznawana jest wybitnym postaciom środowiska informatyki przez Centrum Promocji Informatyki.