Zarząd

Adam Tychmanowicz

Od 2004 r. Członek Zarządu a następnie Prezes PrimeSoft Polska Sp. z o.o - lidera polskiego rynku rozwiązań klasy DMS/workflow.

Od 2008 r. członek Zarządu a obecnie Prezes Neptis SA. Współtwórca aplikacji Yanosik - najpopularniejszego w Polsce komunikatora dla kierowców, który łącznie został pobrany już 3 mln razy i w ostatnim czasie uzyskał nagrodę Lokalizatora 2014 w kategorii budowania społeczności kierowców. Jest również współtwórcą aplikacji Yanosik AutoStop, która jest jedynym na polskim rynku rozwiązaniem przeznaczonym dla autostopowiczów, realizującym funkcjonalność tzw. "real-time ridesharingu”. Prowadzona przez niego firma uzyskała tytuł "Firmy Roku Polskiego Internetu 2k13". W ostatnim czasie wyróżniony przez magazyn BRIEF, który umieścił go wśród najbardziej kreatywnych osób w biznesie.

Z wykształcenia ekonomista - absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Wydział Zarządzania, specjalność: Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe związane między innymi z sektorem elektroenergetycznym oraz bankowym.

Prywatnie miłośnik sportu – narty, snowboard, żeglarstwo, turystyka rowerowa; w 2013 roku poprowadził drużynę Neptis S.A. do zwycięstwa w kategorii charytatywnej podczas Poznań Business Run.

Dawid Krystian Nowicki

Absolwent kierunku Informatyka na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe w obszarze rozwiązań informatycznych zdobywał między innymi w firmie PrimeSoft Polska Sp. z o.o., będącej liderem polskiego rynku rozwiązań klasy DMS/workflow. Od 2008 roku prowadził spółkę Neptis Sp. z o.o., a od 2013 pełni funkcję Członka Zarządu firmy Neptis S.A.

Jest współtwórcą najpopularniejszego w Polsce komunikatora dla kierowców Yanosik. Aplikacja ta znalazła się w wąskim gronie polskich aplikacji, które osiągnęły ponad milion pobrań, a w ostatnim czasie zdobyła również nagrodę Lokalizatora 2014 w kategorii Budowanie społeczności kierowców. Jest również współtwórcą aplikacji Yanosik AutoStop, będącej unikatowym na polskim rynku rozwiązaniem dedykowanym autostopowiczom, realizującym funkcjonalność tzw. "real-time ridesharingu”.

Prowadzi również własną działalność gospodarczą – IDESIA, w ramach której świadczone są na rzecz Emitenta usługi konsultingu informatycznego oraz usługi związane z zarządzaniem.

W 2014 roku został wyróżniony przez magazyn BRIEF, który umieścił go wśród najbardziej kreatywnych osób w biznesie.

Jakub Wesołowski

Absolwent kierunku Lotnictwo w Akademii Obrony Narodowej w Warszawie a także kierunku Public relations i zarządzenie kryzysami w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Od ponad 13 lat zdobywa doświadczenie zawodowe w obszarach zarządzania i sprzedaży w krajowych i międzynarodowych firmach takich jak: Vip Auto Service, Bejot, Fresh Logistics, Starter czy Inter Cars.

Od 2013 roku prowadzi również własną działalność gospodarczą – QBA Business Consulting Jakub Wesołowski, w ramach której świadczone są na rzecz Emitenta usługi doradztwa w zakresie zarządzania sprzedażą.

Od 2015 roku Członek Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kierowca.PL

Prywatnie miłośnik turystyki zagranicznej, literatury faktu oraz historii służb specjalnych.